2019 m. liepos 20 d., šeštadienis

Berlynas. Berlyno zoologijos sodas. Veiksmo visai dienai.


Berlyno zoologijos sodas – vienas didžiausių zoologijos sodų Vokietijoje ir vienas turtingiausių pasaulyje pagal gyvūnų rūšis, jis užima 35 ha plotą. Taip pat dar Berlyno zoologijos sodui priklauso muziejus – akvariumas, kuriame auginamos ir eksponuojamos ne tik žuvys, bet ir ropliai, vabzdžiai, bestuburiai ir kt. Ten taip pat labai didelės erdvės.
Šis zoologijos sodas nustebino tuo, kad gyvūnams skirtos labai didelės teritorijos, kur jie laksto beveik laisvi. Kai kurie gyvūnai nuo lankytojų atskirti tiesiog tik vandens grioviu. Paukščiams ir kitiems gyvūnams įrengti aptvarai yra labai erdvūs. Yra daug kiemelių į kuriuos užėjus, gali pabūti tarp paukščių ar tai gyvūnėlių, kai kuriuos net pamaitinti. 
Bilieto kaina suaugusiam, norint aplankyti ir akvariumus - 21 euras. 
Papietavome „Tex Mex Cantina“, meksikietiškame restorane. Porcijos ten  milžiniškos, aš savosios net neįveikiau. Net nežinau ar gerai, kad jos tokios didelės :D. Dviese valgant vieną porciją, būtų pats tas. Kainos, pagal patiekalo dydį yra tikrai nedidelės. Truputį keistas jausmas, valgant girdėti traukinių bildėjimą virš galvų, nes kavinė įsikūrusi, galima sakyti po geležinkelio stotimi. Sėdėjome lauke, matėsi televizijos bokštas. Po zoologijos sodo ir pietų, dar pasivaikščiojom šiek tiek Berlyno gatvėmis ir pasiplaukiojom laivu. 1 valanda pasiplaukiojimo, kainavo 15 eur asmeniui. Komentarų nėra:

Rašyti komentarą